DOGE, SOL, ADA, XRP Coin ve Bu 4 Coin için Al-Sat Seviyeleri!

Bitcoin’in 50 günlük SMA yakınında satışla karşı karşıya. Bu da muhtemelen menzile bağlı hareketin birkaç gün daha devam edeceğini gösteriyor. Bitcoin ve XRP Coin dahil önde gelen altcoinlerde dikkat edilmesi gereken önemli direnç seviyeleri neler? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, öğrenmek için grafikleri inceliyor.

BTC, ETH, BNB ve SOL Coin analizi

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Bitcoin küçük bir tereddütten sonra 20 günlük EMA’nın (63.556 dolar) üzerine çıktı. Ancak boğalar 50 günlük SMA’yı (65.937 dolar) delemedi. Her iki hareketli ortalama da düzleşti ve RSI orta noktaya yakın. Bu da yakın vadede menzile bağlı bir harekete işaret ediyor. BTC’nin bir süre daha 56.500 dolar ile 73.777 dolar arasında kalması muhtemel. Bir kırılma ve 50 günlük SMA’nın üzerinde kapanış, BTC’yi 73.777 dolarlık çok önemli seviyeye itebilir. Boğalar bu seviyede zorlu bir dirençle karşılaşacaktır. Çünkü eğer kırılırsa, BTC’nin yükseliş trendinin bir sonraki ayağını 80.000 dolara başlatması olası.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ether 6 Mayıs’ta 20 günlük EMA’dan (3.143 dolar) çıktı. Ancak mum çubuğundaki uzun fitil ayıların güçlü satış yaptığını gösteriyor. Satıcılar güçlerini artırmaya çalışacak ve fiyatı 2.850 dolarlık hayati desteğe çekecekler. Bu olumsuz görüş, fiyatın mevcut seviyeden yukarı dönmesi ve direnç çizgisinin üzerine çıkması halinde yakın vadede geçersiz olacaktır. Böyle bir hareket potansiyel bir trend değişikliğine işaret edecektir. ETH’nin daha sonra 3.730 dolara kadar yükselmesi mümkün.

Binance Coin (BNB) fiyat analizi

BNB 3 Mayıs’ta hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Böylece, boğaların fiyatı 635 dolarlık genel dirence doğru itmeye çalıştığının sinyalini verdi. Ayılar daha önce dört kez 635 dolar seviyesini başarıyla korudular. Dolayısıyla aynı şeyi tekrar yapmaya çalışacaklar. Fiyat genel dirençten keskin bir şekilde düşerse, BNB’nin bir süre daha 495 dolar ile 635 dolar arasında salınabileceğini gösterecektir. Bir kırılma ve 635 doların üzerinde kapanış, boğa trendinin yeniden başladığını gösterecektir. BNB’nin daha sonra 692 dolara yükselmesi olası. Ayıların kontrolü ele geçirmek için fiyatı 495 doların altına düşürmesi ve sürdürmesi gerekecek.

Solana (SOL) fiyat analizi

SOL birkaç gündür 126 dolar ile 162 dolar arasında işlem görüyor. Bu da bir sonraki yönsel hareket konusunda kararsızlığa işaret ediyor. Fiyat 20 günlük EMA’nın üzerinde kalırsa, SOL’un 162 dolarlık genel dirence yükselmesi olası. Alıcılar muhtemelen bu engeli aşmakta zorlanacaktır. Ancak, boğalar 162 doların üzerine çıkarsa, SOL’un 205 dolara doğru hızlanması mümkün. Aşağı yönde, 20 günlük EMA’nın altında bir kırılma muhtemelen SOL’u 126 dolara düşürecektir.

TON, DOGE, ADA ve XRP Coin analizi

Ripple (XRP Coin) fiyat analizi

Boğalar 6 Mayıs’ta XRP’yi 20 günlük EMA’nın (0,53 dolar) üzerine çıkardı. Böylece, düzeltici aşamanın sona eriyor olabileceğini gösterdi. Bu avantaj, fiyatı 50 günlük SMA’nın (0,56 dolar) üzerine çıkarırlarsa boğaların lehine olacaktır. XRP Coin fiyatının daha sonra ivme kazanması ve 0,67 dolarlık sert dirence yükselmesi mümkün. Ayıların başka planları olması muhtemel. Onlar 50 günlük SMA’yı korumaya ve XRP Coin fiyatını 20 günlük EMA’nın altına çekmeye çalışacaklar. Bunu yaparlarsa, XRP Coin fiyatının 0,46 ila 0,41 dolar arasındaki önemli destek bölgesine doğru düşmesi olası.

Toncoin (TON) fiyat analizi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Toncoin (TON) 3 Mayıs’ta hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Böylece, daha düşük seviyelerin boğalar tarafından güçlü alımlar çektiğini gösterdi. Rahatlama rallisinin, 6,13 dolarlık % 50 Fibonacci geri çekilme seviyesi ile 6,49 dolarlık % 61,8 geri çekilme seviyesi arasındaki bölgede satışla karşılaşması muhtemel. Fiyat genel gider bölgesinden aşağı dönerse, ayılar TON’u hareketli ortalamaların altına çekerek pozisyonlarını güçlendirmeye çalışacaktır. Bunun da fiyatı 4,72 dolar seviyesindeki önemli desteğe çekmesi olası. Aksine, fiyat 6,49 doların üzerine çıkarsa, daha yüksek seviyelerde sürekli alım sinyali verecektir. Bunun da 7,24 dolara ve sonrasında 7,67 dolara olası bir yükseliş için kapıları açması olası.

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

DOGE toparlanması 50 günlük SMA’da (0,17 dolar) satışla karşı karşıya. Ancak boğalar lehine küçük bir avantaj, fiyatın 20 günlük EMA’nın (0,15 dolar) altına düşmesine izin vermemiş olmaları. Fiyat 20 günlük EMA’nın üzerinde kalırsa, boğalar 50 günlük SMA’da bir atış daha yapacaklar. Bir direnç seviyesinin tekrar tekrar test edilmesi onu zayıflatma eğilimindedir. Bu seviyeyi aşarsa, DOGE’nin 0,21 dolara kadar bir ralli yapması mümkün. Ayılar yukarı yönlü hareketi önlemek istiyorsa, fiyatı hızlı bir şekilde 20 günlük EMA’nın altına çekmeleri gerekecek. Bunu yaparlarsa, ayıların daha yüksek seviyelerde aktif kaldığını gösterecektir. DOGE’nin daha sonra 0,12 dolara düşmesi olası.

Cardano (ADA) fiyat analizi

ADA, 6 Mayıs’ta 20 günlük EMA’dan (0,47 dolar) bir kez daha aşağı döndü. Bu da ayıların seviyeyi agresif bir şekilde savunmaya devam ettiğini gösterdi. Boğalar 0,46 dolarlık desteği savunmaya çalışıyor. Çünkü bu seviyenin aşağı kırılması halinde ADA’nın 0,40 dolarlık önemli desteği yeniden test etmesi mümkün. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden yukarı döner ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, satış baskısının azaldığına işaret edecektir. ADA’nın daha sonra 0,57 dolarlık genel dirence doğru bir ralli girişimi olası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x